ANA SAYFA

FAYDALI LİNKLER

İNSAN KAYNAKLARI

FRANCHISE

 

 

BUMERANGOTO BUMERANG BUMERANG BUMERANG BUMERANG BUMERANG BUMERANGOTO BUMERANG

  ANA SAYFA

 

 OFİS ADRESLERİMİZ

GÜNCEL

 ARAÇLARIMIZ

  

FİLO KİRALAMA

 SSS  

   
 

KİRALAMA KOŞULLARI

      FİYAT LİSTESİ  

7/24 İrtibat

       ENGLISH 
             

 

 

Sitemizde belirtilen Satış ve Servis Noktalarımızın dışında şubemiz yoktur. Sadece bu sitede belirtilen adres ve telefonlarımız geçerlidir. Sürekli yenilenen genç araç filomuz ve tecrübeli personellerimizle ayrıca sektöründe kaliteli ve güvenilir çalışmalarıyla referans gösterilen bir şirket ve marka olmamız dolayısıyla internet ortamında onayımız alınmadan haksız kazanç sağlamaya çalışanlar olmakta, farklı şehirlerde ve noktalarda ismimizi kullanıp adres ve telefonlar gösterilmektedir. Diğer sitelerde bumerang ofisi gibi gösterilen ve bizlerle ilgisi olmayan bu adres ve telefonlardan şirketimiz sorumlu değildir. 

Yasal Uyarı

www.bumerangrentacar.com internet sitesi Bumerang Otomotiv Turizm İnş San ve Tic Ltd Şti’ne ait olup, kullanıcılarını bilgilendirmeyi ve şirketimizi daha iyi tanıtmayı hedefleyen bir internet sitesidir. Yapısı ve içeriği sadece Bumerang personelleri tarafından değiştirilmekte ve tüm bilgilerin doğru, eksiksiz ve güncel kalmasını sağlamak için gerekli tüm gayret gösterilmektedir. Bumerang web sitesi, Bu siteyi kullanmaya başladığınız andan itibaren aşağıda yazılı tüm hususları tamamen anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız:
Bumerang web sitesinin virüs ve benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için mevcut imkanlar dahilinde tedbir alınmış olmakla birlikte, nihai güvenliğin sağlanması için kullanıcı, kendi virüs koruma sistemini tedarik etmek ve gerekli korumayı sağlamakla yükümlüdür. Bu çerçevede kullanıcı, Bumerang web sitesine girmesi nedeniyle, kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan ya da dolaylı sonuçlarından kendisinin sorumlu olduğunu kabul eder.
Eğer Bumerang ile ilgili link oluşturmak isterseniz bu link Bumerang www.bumerangrentacar.com ana sayfasına yapılmalıdır. Bu linkin sitede yayınlananların dışında bir görsel malzeme ve/veya bilgi ile yapılmaması, oluşturduğunuz link ile ilgili bilgilerin sitemizin iletişim araçlarından birisine bildirimi gereklidir. Bumerang'ın bilgisi dışında oluşturulan linklerden yönetimimiz kesinlikle hiçbir sorumluluk kabul etmez.
Bu site üzerindeki başka web sitelerine erişim bağlantıları, yalnızca size kolaylık sağlamak amacıyla sunulmaktadır. Bu bağlantıları kullandığınız takdirde, bu siteden çıkarsınız. Bumerang, bu üçüncü şahıs sitelerinin tümünü incelememiştir ve bu sitelere veya içeriklerini denetlememektedir ve bunlardan sorumlu değildir. Bu nedenle, Bumerang, bu siteler veya içerikleri veya bu sitelerde bulunan herhangi bir bilgi, yazılım veya diğer ürünler veya malzemelere veya bunları kullanmanın yol açacağı sonuçlara kefil olmamakta ve bu konuda bir taahhütte bulunmamaktadır. Bu siteyle bağlantılı herhangi bir üçüncü şahıs sitesine erişmeye karar verdiğiniz takdirde, bu erişimin tüm riskleri size ait olacaktır.  
 ' bumerang ' tescilli bir markadır ...

 

           HAKKIMIZDA   I     KASKO   I     24 SAAT İRTİBAT    I     İLLER ARASI MESAFE    I    HAVA DURUMU     I       OGS KGS    I   SITEMAP     I     SHELL'DEN İNDİRİMLİ YAKIT    I       ENGLISH

BELGE NO : 4004

Copyright © 1998-2013 Bumerang Rent a Car :: Bumerang Otomotiv Turizm San. ve Tic. Ltd. Şti. v1.0 Tüm Hakları Saklıdır All Rights Reserved  M - S